Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

 

We wtorek - 15 września 2020 r. - niemal na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto nietypowe, ale niezwykle istotne, ponieważ poświęcone dziecięcej kreatywności.

Historia Vashti, napisana przez Petera Reynoldsa, co roku inspiruje tysiące nauczycieli z całego świata do zorganizowania w swoich szkołach Dnia Kropki. W tym roku na mapie placówek biorących udział w wydarzeniu znalazła się jaroszowska szkoła, a konkretnie klasa 2a wraz z wych. Barbara Zbrożek.

Vashti mogła swoim przykładem pokazać uczniom, że warto w siebie uwierzyć i dostrzec w sobie ogromne pokłady kreatywności i pomysłów, nauczyć się, że z niewielkiej kropki, każdy jest w stanie wyczarować dzieło sztuki.

To właśnie pobudzanie dzieci do kreatywności jest głównym celem tego międzynarodowego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu dzieci powstała „Galeria Kropki”, a Dzień Kropki był dla drugoklasistów prawdziwym świętem kreatywności.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023