Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Lubicie klocki LEGO? Kto ich nie lubi! Kolorowe bloki, które można połączyć w ciekawe konstrukcje towarzyszą chyba każdemu dziecku. Uczniowie z klasy 3A - na zajęciach „Umiem programować” - uczcili 28 stycznia czyli Międzynarodowy Dzień Klocków Lego z wielkim zaangażowaniem.

Trzecioklasiści tworzyli niepowtarzalne budowle. Powstały, pojazdy kosmiczne, samochody, samoloty, ładowarki, koparki. Zaangażowanie było bardzo duże.

Dzień ten został ustanowiony na pamiątkę opatentowania sposobu łączenia klocków, którymi bawią się od lat i dzieci, i dorośli. Z klocków LEGO powstają fantastyczne budowle! A poprzez zabawę z klockami, projektowanie, budowanie i konstruowanie - rozwijamy swoją kreatywność i wyobraźnię.