Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

 

W czwartek - 2 czerwca 2022 - zorganizowano drugą odsłonę V Festiwalu Teatrzyków Dziecięcych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Dzień wcześniej występowały przedszkolaki, natomiast w drugim dniu swoje talenty teatralne pokazali uczniowie z klas I-V. Przedstawieniom przyglądali się zaproszeni Goście: z-ca Burmistrza pan Tomasz Marczak, radna Rady Miejskiej w Strzegomiu pani Krystyna Lewicka, rodzice uczniów, dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie.

Festiwal prowadzili uczniowie klasy IV: Aleksandra Hućko, Zuzanna Gesing-Miśkiewicz i Bartosz Burdziński, którzy debiutowali w roli prowadzących.

Przedstawienia przygotowane przez poszczególne klasy prezentowały bardzo wysoki poziom. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom oraz sprzęt sportowy dla swojej klasy. Nagrody wręczali zaproszeni goście oraz dyrektor szkoły pani Beata Jankiewicz.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przedstawia przygotowane na kolejną edycję festiwalu będą jeszcze lepsze.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023