Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w kalendarzu. Pierwszego czerwca, każdy powinien poczuć się wyjątkowo – to w końcu jego dzień! Pierwszy raz, święto dzieci było obchodzone w 1950 roku, jednak dopiero dwa lata później stało się świętem stałym. Od tego czasu, temu wyjątkowemu dniu przyświeca idea propagowania braterstwa między dziećmi.

Mając to na uwadze, 1. czerwca wychowawczynie z klas I-III z ZSP w Jaroszowie zaproponowały swoim uczniom gry i zabawy specjalnie przygotowane na ten dzień.
W salach lekcyjnych dzieci grały w gry planszowe, kalambury i wszyscy wspaniale się bawili. Uczniowska radość i pogoda ducha wypełniły szkolne sale. Uczniowie obejrzeli w sali gimnastycznej przedstawienia teatralne przygotowane przez dzieci przedszkolne.  Były zabawy ruchowe na boisku. Uczniowie chętnie też puszczali latawce. Oby uśmiechy takie jak tego dnia, zawsze gościły na twarzach uczniów.

Szukaj

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023