Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w kalendarzu. Pierwszego czerwca, każdy powinien poczuć się wyjątkowo – to w końcu jego dzień! Pierwszy raz, święto dzieci było obchodzone w 1950 roku, jednak dopiero dwa lata później stało się świętem stałym. Od tego czasu, temu wyjątkowemu dniu przyświeca idea propagowania braterstwa między dziećmi.

Mając to na uwadze, 1. czerwca wychowawczynie z klas I-III z ZSP w Jaroszowie zaproponowały swoim uczniom gry i zabawy specjalnie przygotowane na ten dzień.
W salach lekcyjnych dzieci grały w gry planszowe, kalambury i wszyscy wspaniale się bawili. Uczniowska radość i pogoda ducha wypełniły szkolne sale. Uczniowie obejrzeli w sali gimnastycznej przedstawienia teatralne przygotowane przez dzieci przedszkolne.  Były zabawy ruchowe na boisku. Uczniowie chętnie też puszczali latawce. Oby uśmiechy takie jak tego dnia, zawsze gościły na twarzach uczniów.