Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w ZSP w Jaroszowie 1 czerwca 2022 r. (po raz pierwszy) zorganizowano dla uczniów happening ph. „Dzień bez plecaka”.

Idea tej akcji jest bardzo szczytna. Ma zwrócić uwagę uczniów na ciężki los dzieci uczących się w krajach afrykańskich, które nie mają, a często nawet nigdy nie widziały, takiego „wynalazku” jakim jest szkolny plecak czy tornister.

Dobra zabawa, kreatywność, śmiech i podziw innych uczniów – towarzyszyły tego dnia tym, którzy podjęli wyzwanie i spakowali podręczniki, zeszyty i przybory szkolne do dziecięcych wózków, klatek dla zwierzątek, siatki na ryby, walizek, koszyków na zakupy i in. Wszystkich zaskoczył Karol Zych z klasy 7b, który do szkoły przyjechał … taczką budowlaną.

Był to duży sukces promocyjny samego Samorządu Uczniowskiego. Pomysł się spodobał i na pewno zostanie wpisany do kalendarza zadań na nowy rok szkolny.

Naszym Uczniom gratulujemy pomysłów i kreatywności!

Szukaj

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023