Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Tradycyjnie, z okazji Dnia Dziecka w ZSP w Jaroszowie nie zabrakło akcentu sportowego.

Klasy IV - VIII wzięły udział w turnieju sportowym, rywalizując i zbierając punkty w pięciu konkurencjach sportowych: przeciąganie liny, rzuty do celu, przeskoki przez skakankę, skoki po "kopercie" i bieg australijski.

Klasy rywalizowały w duchu fair – play, a kto nie startował, ten kibicował. Nad poprawnością przebiegu turnieju czuwali nauczyciele sędziując poszczególne konkurencje, a nad taneczną rozgrzewką i zabawą na zakończenie czuwała pani Monika Bytnar - Gołembiowska ze swoją grupą taneczną.

W ostatecznym podsumowaniu punktów zwycięstwo wywalczyła klasa VIIIa, drugie miejsce zajęła klasa VIIb, a na trzecim stopniu podium uplasowała się klasa VIIIb.

Wszystkim startującym należą się ogromne gratulacje za podjęcie wyzwania a kibicom podziękowania za zagrzewanie do walki.