Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

W środę – 15 czerwca 2022 – przeprowadzono w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie wybory do nowego składu Samorządu Uczniowskiego.

Wybory poprzedziła kampania „plakatowa” oraz prezentacje kandydatek i kandydatów przed wyborcami w klasach.

Kandydaci przedstawili swoje propozycje i pomysły do wdrożenia w nowym roku szkolnym. Największe poparcie wśród uczniów zdobyła Łucja Kołodziej z kl. 7b, która zdecydowanie wygrała i zacznie wypełniać obowiązki przewodniczącej już podczas apelu kończącego rok szkolny.

W zarządzie SU będą reprezentować uczniów: Julia Świątkowska z kl. 7a (zastępca przewodniczącej) i Aleksander Łabędzki z kl. 6a (sekretarz).

Komisja w składzie: Zuzanna Pikuła (kl. 5a) i Emilia Baniewicz (kl. 5a) po przeliczeniu 76. kart do głosowania, na których wyborca mógł zakreślić tylko jednego kandydata, ogłosiła wyniki. Frekwencja wyniosła 78 % uprawnionych do głosowania uczniów z klas 3 – 7.

Gratulujemy odwagi i bardzo profesjonalnego podejścia do tego ważnego zadania pozostałym kandydatkom i kandydatom: Aleksandrze Hućko (kl. 4a), Annie Kowalczyk (kl. 6a), Przemysławowi Janusiowi (kl. 7b), Antoniemu Angrysowi (kl. 3a), Julii Bagienko (kl. 5a), Zuzannie Gesing -Miśkiewicz (kl. 4a).

Nad prawidłowym przebiegiem i organizacją wyborów czuwała opiekun SU – Monika Bytnar – Gołembiowska.

Szukaj

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023