Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W dniu 17.04.2023 r. na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu odbył się półfinał XVIII Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży pn. „Uczę się bezpiecznie żyć 2023”, w którym udział wzięli uczniowie reprezentujący placówki oświatowe z terenu kilkudziesięciu gmin regionu wałbrzyskiego.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowała uczennica kl. 8b - Łucja Kołodziej, a jej opiekunem był nauczyciel Tomasz Dziurla.

Warto zaznaczyć, że uczestnicy konkursu w kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej przechodzili przez 6 stacji, na których musieli wykonać łącznie 6 zadań praktycznych, wykazując się swoimi wiadomościami z dziedziny bezpieczeństwa środowiskowego (społecznego, gospodarczego, przyrodniczego) oraz udzielania pierwszej pomocy.

W wyniku rywalizacji, która była na bardzo wysokim poziomie, Jury Konkursu przedstawiło końcowe wyniki, na podstawie których Łucja Kołodziej zajęła 8. miejsce na 16 uczestników w tej grupie wiekowej.

Konkurs „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowany jest od osiemnastu lat na terenie Dolnego Śląska. Jego inicjatorami i realizatorami są przedstawiciele Euroregionu Nysa oraz Zarządu Województwa Dolnośląskiego przy współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu oraz Uniwersytetem Wrocławskim. Odbywa się on pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023