Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W środę - 10 maja 2023 r. – uczniowie z klas 1-3 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wzięli w udział w wyjątkowym spotkaniu z ilustratorkami książek dla dzieci: Magdaleną Kozieł - Nowak oraz Jolantą Richter - Magnuszewską. Projekt realizowany był we współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Strzegom.

Podczas spotkania panie opowiadały  dzieciom o swojej pasji, którą zajmują się od wielu lat. Mówiły też o powstawaniu książki. Zaprezentowały swoje piękne ilustracje, które wykonały do książek dla dzieci.

Spotkanie zakończyło się warsztatami plastycznymi, na których uczniowie zaprojektowali piękne Misie, metodą ornamentu. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Paniom  za wspaniałe spotkanie, pełne radości i ciepła.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023