Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dniu 28 maja 2024 r. uczniowie z klasy 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w siedzibie Wrocławskiej Biblioteki Pedagogicznej wzięli udział w wernisażu podsumowującym Wojewódzki Konkurs ph. „Sekretne życie pszczół”, w którym uczniowie otrzymali wyróżnienie.

Uczniowie długo i z wielkim zaangażowaniem pracowali nad projektem i wykonaniem gry planszowej, która była zadaniem konkursowym. Wszystkie etapy gry - od wymyślenia pytań, po oprawę plastyczną  - uczniowie wykonali w szkole w ramach lekcji plastyki. Wszystkie elementy gry były wykonane przez uczniów: karty z pytaniami, plansza, żetony, kostka do gry, a także pudełko, w którym znajdowała się gra.

Praca zespołowa  klasy 7a została doceniona przez jury. Do konkursu w kategorii „gra planszowa” zostały zgłoszone 24 prace z całego Dolnego Śląska, a nagrodzone zostały tylko 4 prace.

Wszyscy siódmoklasiści otrzymali piękne dyplomy, słoiczki z miodem oraz zakładki do książek z motywem pszczoły. Ponadto klasa, jako zespół, dostała dwie gry planszowe oraz voucher na warsztaty przyrodnicze, które będą zorganizowane dla klasy na terenie szkoły przez Centrum Edukacji i Rozwoju.

Podczas wernisażu laureaci zostali pięknie ugoszczeni. Oprócz części oficjalnej, organizator zapewnił także poczęstunek, na którym nie zabrakło wszelkiego rodzaju owoców, słodkości i napoi.

Na wernisaż do Wrocławia siódmoklasiści udali się pociągiem pod opieką nauczycielek: Joanny Pietras oraz Doroty Burzyńskiej (pod której kierunkiem została wykonana  nagrodzona praca konkursowa).

Gratulujemy uczniom klasy 7a sukcesu, który powstał dzięki pracy zespołowej.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023