Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

Dzień 6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj, również te z jaroszowskiego przedszkola.

Mikołajki to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie grupy przygotowują się do niego starannie. Radosnych dźwięki słychać było już od kilku dni w przedszkolnym budynku.

Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany Gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja, śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie z tym wyjątkowym Gościem.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!