Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

W piątek - 25.03.2022 r. - w jaroszowskim przedszkolu odbył się I Konkurs Recytatorski ph. „Wiosna w poezji dziecięcej”.

W konkursie wzięło udział dziesięcioro przedszkolaków. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej oraz rozwijanie zdolności recytatorskich i aktorskich.  Uczestnicy wykazali się wielką odwagą, doskonałym przygotowaniem i niezwykłymi zdolnościami.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i nagrody książkowe, które wręczyła Pani Dyrektor - Beata Jankiewicz wraz z naszym gościem - Panią Wiosną, która przybyła do przedszkola specjalnie na tą uroczystość.

W konkursie wzięli udział:

grupa „Żabki”: Hanna Wiraszka, Olivier Kopeć,  Maja Czapla

grupa „Biedronki”: Weronika Mołek, Zofia Czapla, Aleksander Brańka, Amelia Bobowska

grupa „Sówki”: Klaudia Hordyńska, Zuzanna Kaszuba, Karol Pieszko