Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

1 czerwca 2022 r. w jaroszowskim przedszkolu odbył się V Festiwal Teatrzyków Dziecięcych.

W tym roku tematem przewodnim była ekologia.  Jako pierwsze zaprezentowały się „Żabki” z przedstawieniem pt.  „ Królewna Żabka”, następnie „ Biedronki” –„Drzewa mają dreszcze” oraz  „Sówki” – „Zielona Wiosenka” . 

Publiczność - zaproszeni rodzice oraz uczniowie z klas I - III,  nagradzała gromkimi brawami każdy występ.  Młodzi aktorzy prezentowali się pięknie w swoich przebraniach, komponując się z leśną scenerią.  Każda z grup dostała prezenty, które wręczyła dyrektor szkoły Beata Jankiewicz.

To była jedna z wielu atrakcji zorganizowanych dla przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom.