Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

W jaroszowskim przedszkolu odbył się konkurs literacko - plastyczny pt. „Moja książeczka” , który adresowany był do przedszkolaków i ich rodziców ze wszystkich grup przedszkolnych.

Celem konkursu było rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci oraz rozwijanie ich wyobraźni.  Zadaniem każdego uczestnika było wymyślenie własnej bajeczki. Bajka musiała być zilustrowana i złożona w formie książeczki.

Wpłynęło 9 prac konkursowych od następujących przedszkolaków – literatów:
KacpraKołkowskiego, Marceliny Nocoń, Marceliny Łyczak, Wojciecha Mołka, JanaGłoda, Zuzanny Miklaszewskiej, Zofii Czapli, Weroniki Mołek i Nikodema Łukasiewicza .

Wszystkie prace były pięknie zilustrowane oraz zawierały ciekawe opowiadania. Bajki były czytane przez nauczycielki we wszystkich grupach. Organizatorki postanowiły przyznać I miejsce każdemu uczestnikowi. Nagrody wręczyła Pani dyrektor Beata Jankiewicz w piątek - 10.03.2023r. Uczestnicy dostali pamiątkowe książeczki i dyplomy.

Wszystkim młodym pisarzom serdecznie gratulujemy.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023