W marcu swoje szóste urodzinki obchodziła Karolinka, Maciuś i Ignaś.

Więcej…

 

W jaroszowskim przedszkolu wiele się dzieje! Tym razem w środę - 22.03.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek”  postanowiły przygotować smaczne, kolorowe wiosenne kanapki.

Więcej…

 

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie już po raz piąty w wyjątkowy sposób uczcili Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca, promując swoje talenty podczas V Wiosennego Przeglądu Talentów.

Więcej…

 

Budząca się do życia przyroda - pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające skowronki  - przypominają nam  o nadejściu nowej pory roku. Pierwszy Dzień Wiosny  jest jednym z bardziej wyczekiwanych dni w roku przez dorosłych oraz dzieci.

Więcej…

 

Więcej…

 

Więcej…

 

W dniu 17.03.2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie został pokazany uczniom z klas 4-6 SP i 1-3 GIM spektakl profilaktyczny pt. „Tysiąc lajków”, przygotowany przez Teatr Profilaktyczno-Edukacyjny „MORALITET” z Krakowa.

Więcej…

 

Dolnośląska Federacja Sportu wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym od stycznia do listopada 2017 r. realizują jako operatorzy w województwie dolnośląskim program Szkolny Klub Sportowy.

Więcej…

 

Dnia 16.03.2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu odbyła się V Międzygimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego, do której zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczniów z gminy Strzegom. Gimnazjum w Jaroszowie reprezentowały dwie uczennice klasy II: Zofia Malinowska i Zuzanna Kawiak.

Więcej…

 

W dniu 14.03.2017 r. w Hali Lekkoatletycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu odbył się półfinał XIII Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży pn. „Uczę się bezpiecznie żyć 2017", w którym udział wzięli uczniowie reprezentujący placówki oświatowe z terenu 41 gmin.

Więcej…

 

W dniu 14 marca 2017 r. w sali gimnastycznej w Jaroszowie zostało zorganizowane spotkanie rekrutacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodziców.

Więcej…

 

W ramach realizowanego przez gimnazjalistów projektu edukacyjnego „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia" 14.03.2017 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie odwiedziła pani Małgorzata Ostrowska, znana na całym świecie armwrestlerka ze Strzegomia.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa (Aleksandra Perec, Amelia Majchrzak, Wiktoria Łobodziec, Aleksandra Kardynał, Julia Trestka i Wioletta Kardynał) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu p. Sylwią Chrut-Rudnicką odwiedziły Dzienny Dom Pobytu „Senior - Wigor” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dnia 7 marca 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Wiedzy o Regionie dla uczniów klas III.

Więcej…

 

Klasa Va z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie podjęła wyzwanie i wzięła udział  w ogólnopolskim „Konkursie na Zielnik" organizowany przez Park Miniatur „Minieuroland” w Kłodzku, pod Patronatem Honorowym Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

Więcej…

 

Dnia  6 marca 2017 r. na zaproszenie  dzieci z klasy II b ZSP w Jaroszowie oraz wychowawczyni - Elżbiety Szczepanik przybył do naszej szkoły policjant - Pan Paweł Kiełbowicz, który pracuje w Komisariacie Policji w Strzegomiu i jest tatą drugoklasisty Filipa Kiełbowicza.

Więcej…