W Akademii Przedszkolaka urozmaicamy zajęcia o zapachy, fakturę farby i sposób nakładania jej na papier.

Więcej…

 

W środę - 17 maja 2017 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana XII edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, którego głównym celem było wyłonienie reprezentantów do konkursu gminnego.

Więcej…

 

W ramach „Zielonego Tygodnia” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się „Akcja Ukwiecania Szkoły”. To już drugi raz udało się obsadzić szkolne skrzynki pięknymi pelargoniami bluszczolistnymi.

Więcej…

 

W ramach projektu edukacyjnego „ Z ekologią na ty – zrób coś z niczego” gimnazjalistki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 15 maja 2017 r. zorganizowały zajęcia dla najmłodszych uczniów szkoły promujące ekologię.

Więcej…

 

Pięćdziesięciu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 12.05.2017 r. wzięło udział w akcji „Polska Biega”.

Więcej…

 

Uczennice Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięły udział w XIII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Muzyka Łączy Europę”, który został zorganizowany 12.05.2017 r.  przez nauczycieli z Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu w SCK. Kornelia Łabędzka zajęła w nim III miejsce.

Więcej…

 

Z inicjatywy nauczycielki – Joanny Pietras w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie w dniach 8 – 11 maja 2017 r. został zorganizowany Tydzień Języków Obcych.

Więcej…

 

W środę - 10.05.2017 r. - dzieci z grupy ,,Pszczółek” jaroszowskiego przedszkola wraz z wychowawczynią - Dorotą Gacek wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej.

Więcej…

 

Gdy pogoda troszkę gorsza, a słoneczko chowa się za chmurkami, dzieci z Akademii Przedszkolaka tworzą piękne obrazki „kółeczkowe”.

Więcej…

 

W sobotę - 6 maja 2017 r. – 40  - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w Biegu Pamięci w Rogoźnicy.

Więcej…

 

W sobotnie przedpołudnie - 06.05.2017 r. - na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W piątek - 5 maja 2017 r. - grupa gimnazjalistów w Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie realizująca projekt pn. „Pielęgnuj drzewa, a wydadzą owoce, czyli jak dbać o historię rodziny i własnego regionu" w składzie: Zuzanna Kawiak, Zofia Malinowska, Amelia Grabowiec oraz Robert Kobyłczyk, spotkała się w Bibliotece Publicznej w Strzegomiu z pasjonatem historii - panem Markiem Żubrydem, w celu zgromadzenia informacji o strzegomskich kronikach oraz tajnikach kronikarstwa.

Więcej…

 

Dziewczęta z formacji tanecznej „DEVANGELS” tworzonej przez uczennice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, zaprezentowały się 26 kwietnia 2017 r. w Złotoryi podczas XI Regionalnego Przeglądu Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka z Dolnego Śląska ph. „Nie liczę godzin i lat …”.

Więcej…

 

Dnia 27.04.2017 r. w konkursie wiedzy sportowej w ramach projektu edukacyjnego gimnazjalistów „Sport i aktywność fizyczna drogą do zdrowia” wzięło udział 15 uczestników z klas IV - VI SP oraz „na ochotnika” - z chęcią sprawdzenia się - gimnazjalistka Martyna Krzyszczak, która uzyskała 33 punkty - na 40 możliwych do zdobycia.

Więcej…

 

W środę - 26 kwietnia 2017 r. - swoje piąte urodzinki obchodziła ANTOSIA KUSIAK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017  uczniowie z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym pt. „Ziemia sama nie da rady, segregujmy więc odpady”.

Więcej…