Ten dzień – 13 lutego 2018 roku - od rana zapowiadał się niezwykle. Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w  dorocznym Balu Karnawałowym.

Więcej…

 

Dnia 13.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie przedszkolaki gościły panów policjantów - dzielnicowego mł. asp. Krzysztofa Nabiałka oraz sierż. sztab. Rafała Gmyrka.

Więcej…

 

W dniu 09.02.2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbył się BAL KARNAWAŁOWY.

Więcej…

 

W piątek - 9 lutego 2018 r. - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się z okazji Dnia Sybiraka spotkanie z członkami  Koła Związku Sybiraków w Strzegomiu – panią Anną Kuryło i panem  Jerzym Orabczukiem – prezesem koła.

Więcej…

 

W czwartek – 8 lutego 2018 r.- w jaroszowskim przedszkolu odbyło się spotkanie z magister farmacji panią Eweliną Kowalczyk – mamą jednego z przedszkolaków. W spotkaniu tym uczestniczyły wszystkie dzieci.

Więcej…

 

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku szkolnym gimnazjaliści z kl. II Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie realizują obowiązkowe projekty edukacyjne.

Więcej…

 

Dnia 08.02.2018 r. w grupie „Muchomorków" Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, odbyła się wspaniała impreza.

Więcej…

 

W piątek - 2 lutego 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Szkolny Konkurs „Master Essay”.

Więcej…

 

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce dnia 2 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie  w jaroszowskim przedszkolu.

Więcej…

 

Od lutego 2018 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie przystępuje do programu „Bieg po zdrowie”, programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowanego w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami.

Więcej…

 

Dnia 1 lutego 2018 r. w przedszkolnej grupie „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka podczas, której przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny.

Więcej…

 

W styczniu w grupie „Pszczółek” swoje piąte urodziny obchodzili Kalinka Rachwał i Szymon Wiraszka.

Więcej…

 

Nowy rekord w historii szkoły pobili uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie. Ponad 35 tysięcy monet (dokładnie 35 908 monet) o łącznej kwocie 783 zł 34 gr zebrali uczniowie, rodzice i nauczyciele podczas tegorocznej akcji GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom” na terenie całej Polski.

Więcej…

 

Niezawodni wolontariusze z Jaroszowa - Diana Rogalska, Adam Lasko, Wiktoria Świątoniewska, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek, Weronika Skolimowska, Amelia Skolimowska, Emilia Henike, Roksana Chodorowska, Klaudia Goldian, Aleksandra Wnęk i Maria Michałowska uzbierali do puszek kwotę 3.608,33 zł.

Więcej…

 

Chociaż za oknem pogoda mało zimowa, głównie ze względu na brak śniegu, to jednak 12 stycznia 2018 r. w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zrobiło się biało.

Więcej…

 

Motyw podróży w marzenia, który znają wszyscy Ci, co lubią czytać książki był widoczny w dekoracji podczas eliminacji szkolnych XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które zostały zorganizowane 11.01.2018 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…