Uczeń klasy 4a – MARCEL MAICKI - z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie dnia 21 maja 2018 r. odebrał nagrodę za wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Plastyczno – Literackim „Moja Mama”.

Więcej…

 

W poniedziałek - 21.05.2018 r. - na boisku Orlik w Jaroszowie rozegrany został VI Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który był objęty patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

Kolejny raz, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Tydzień Języków Obcych, który w tym roku odbył się w dniach 14 - 18.

Więcej…

 

Dnia 18 maja 2018 r. na boisku Orlik w Udaninie odbył się VIII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Szkół Podstawowych „Moje boisko ORLIK- Udanin 2018" w piłce nożnej chłopców i dziewcząt.

Więcej…

 

Poranek - 18 maja 2018 r. - nie zapowiadał się słonecznie, jednak uczniowie z klas III Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaroszowie wraz ze swoimi wychowawczyniami - Anną Madej i Elżbietą Szczepanik, katechetą - Tomaszem Dziurlą oraz rodzicami nie wyglądali na przerażonych widmem wiatru i deszczu, ponieważ jechali na wycieczkę do Krzeszowa, która była jednocześnie pielgrzymką dziękczynną dzieci pierwszokomunijnych za otrzymany dar Eucharystii.

Więcej…

 

Grupa uczniów z klasy 6a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, w odpowiedzi na zaproszenie Westernowego Parku Rozrywki - Twinpigs w Żorach  wykonała historyczną grę planszową i dzięki niej zajęli w swojej kategorii (klasy IV-VI) II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „ŚLADY POLSKI W USA, ŚLADY USA W POLSCE".

Więcej…

 

W czwartek - 17 maja 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie w ramach Tygodnia Języków Obcych - został zorganizowany  III Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „YOU CAN SING”.

Więcej…

 

We wtorek - 15 maja - w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie zorganizowano obchody „Święta Polskiej Niezapominajki”. Była to okazja do znakomitej zabawy, ale też do zdobycia nowej wiedzy o środowisku naturalnym i jego ochronie.

Więcej…

 

Wiosna to wspaniała pora na wycieczki, więc 15 maja 2018 r. na zaproszenie pana Tomasza Smagłowskiego, pasjonata ziemi strzegomskiej, uczniowie z klasy IIIa i klasy IIIb z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami: Elżbietą Szczepanik i Anną Madej wyruszyli na wędrówkę szlakiem zabytków Strzegomia. Wycieczka ta była jedną z nagród z zajęcie przez naszych uczniów I miejsca w Gminnym Turnieju Wiedzy o Regionie.

Więcej…

 

Przez cały tydzień – od 7 do 11 maja 2018 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne w ramach Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy, który przypada 8 maja.

Więcej…

 

Dnia 14.05.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji szkolnego konkursu plastycznego „Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem” pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej.

Więcej…

 

W sobotę - 12.05.2018 r. - 35 reprezentantów z PSP w Jaroszowie wzięło udział w XXXII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych „Bieg Pamięci" w Rogoźnicy.

Więcej…

 

W piątek 11 maja 2018 r. uczniowie z klas I - V z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zebrali się na boisku Orlik, aby aktywnie, wesoło i mądrze spędzić czas.

Więcej…

 

W środę - 9 maja 2018 r. - w Publicznej Szkole Podstawowej w Jaroszowie odbył się Międzyklasowy Turniej w Piłce Nożnej.

Więcej…

 

Z okazji Dnia Bibliotekarza, który obchodzimy 8 maja, grupa przedszkolna „Biedronek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odwiedziła  filię Biblioteki Publicznej  w Jaroszowie, w której pracuje Pani Elżbieta Gadula.

Więcej…

 

W piątek – 27 kwietnia 2018 r. - przybrana w barwy narodowe jaroszowska społeczność uczniowska świadczyła przechodniom o swojej dumie z przynależności do narodu polskiego. Wszyscy uczniowie wzięli udział w Patriotycznym Korowodzie Radości ze świadomością, że są pełnoprawnymi obywatelami Polski i Europy, że wnoszą do niej wiele pozytywnych wartości poprzez naszą naukę i  codzienną pracę.

Więcej…