Tradycją naszej szkoły stały się już coroczne spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Choć na dworze zimno, serca dzieci z klasy 1A SP były bardzo gorące. To wszystko za sprawą uroczystości Dnia Babci i Dziadka, która 25 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole.

Więcej…

 

Z inicjatywy Burmistrza Strzegomia Pana Zbigniewa Suchyty - 23 stycznia 2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie została zorganizowana debata gimnazjalistów z Burmistrzem i jego zastępcą - Panem Wiesławem Witkowskim.

Więcej…

 

We wtorek - 24 stycznia 2017 r.  - w przedszkolu w Jaroszowie został przygotowany Dzień Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków”, wspólnie ze swoimi wychowawczyniami, przygotowały programy artystyczne.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych dat.
Damy Wam tyle całusów, ile macie lat.
Złożymy tyle życzeń, ile kwiaty płatków mają
By zapewnić ze szczerością, że wnuczęta was kochają.

Wtorek - 24.01.2017 r.- był niezwykły dla uczniów klasy IIa z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie. Tego dnia do sali, w której uczą się drugoklasiści, przybyli wyczekiwani goście - Babcie i Dziadkowie, aby wraz z wnukami świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Więcej…

 

Akademia Przedszkolaka przedstawia: TO TAKIE PROSTE!

Więcej…

 

W poniedziałek - 23 stycznia 2017 r. - w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził FILIPEK SZEWCZYK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W czwartek - 19. 01 2017 r. – w ramach Akademii Przedszkola odbyły się zajęcia przyrodnicze.

Więcej…

 

Spadł długo oczekiwany przez wszystkich śnieg. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie kl. II b SP w dniach 18 – 19 stycznia 2017 r. mogli zdobyć kolejną sprawność sportową: saneczkarza.

Więcej…

 

Jak zawsze, społeczność Jaroszowa i okolicznych wsi włączyła się w to piękne dzieło.  Już po raz siódmy – 15 stycznia 2017 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany „sztab pomocniczy” Strzegomskiego Centrum Kultury.

Więcej…

 

Ważnym wydarzeniem w I semestrze nauki są szkolne eliminacje XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które zostały zorganizowane 13.01.2017 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole realizujemy wiele zadań w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki. Jednym z realizowanych zadań jest udział uczniów w konkursie literackim „Rywalizujemy na słowa” w ramach Konkursu Ogólnopolskiego „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…

 

Zajęcia kulinarne w Akademii Przedszkolaka odbywają się zamiennie z zajęciami przyrodniczymi.

Więcej…

 

Pragniemy poinformować, że uczennica klasy 2 Gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, Zuzanna Kawiak, zdobyła wyróżnienie w pierwszym etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „JANUSZ KORCZAK - ŚLADY PAMIĘCI" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie za zestaw fotografii pt. „Czytanie Korczaka”.

Więcej…

 

W Akademii Przedszkolaka w ramach edukacji teatralnej została przygotowana zabawa tematyczna czyli teatralne warsztaty dla najmłodszych.

Więcej…

 

Dzieci z Akademii Przedszkolaka w poniedziałek - 9 stycznia 2017 r. -  poznały masę solną i doskonale bawiły się nią na zajęciach plastycznych. Zabawa była przednia, a „ulepianki” sprawiły im wiele radości i satysfakcji.

Więcej…

 

Za oknami biało, mróz także dopisał, a w przedszkolu w Jaroszowie bardzo ciepło i przytulnie. Dzieci z Akademii Przedszkolaka pamiętają o ptakach zimujących u nas, którym wcale nie jest łatwo przetrwać szczególnie, gdy śnieg przykryje roślinki będące ich pożywieniem.

Więcej…