baner6.jpg

W „andrzejkowy” piątek - 30 listopada 2018 - w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie było bardzo pomarańczowo, ponieważ dzieci i ich wychowawczynie obchodziły „Dzień Marchewki”.

Więcej…

 

W dniach 29 - 30 listopada 2018  r. 42 uczniów z klas 6a i 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie pod opieką nauczycieli: D. Burzyńskiej, B. Czapli, J. Fedyczkowskiej wzięło udział w wycieczce do CEEiK „Salamandra" w Myśliborzu.

Więcej…

 

W andrzejkowy wieczór – 30 listopada – dla uczniów klasy II i III SP Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany Wieczór Wróżb.

Więcej…

 

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  w Jaroszowie 26 listopada 2018 r. obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Wiele pozytywnych wrażeń i wspomnień przywieźli z Paryża uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, którzy od 19 do 24 listopada 2018 r. wzięli udział w międzynarodowej wymianie w ramach programu Erasmus +.

Więcej…

 

W dniach 20 - 23 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zostały przeprowadzone warsztaty profilaktyczno-edukacyjne nt. „Konwencji Praw Dziecka”.

Więcej…

 

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zajęła I miejsce w II Powiatowym Konkursie ph. „Wiem co jeść i jak być fit” pokonując w pięciu trudnych konkurencjach 9 innych szkół powiatowych.

Więcej…

 

W dniu 21.11.2018 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie dla uczniów ze starszych klas szkoły podstawowej odbył się spektakl teatralno - profilaktyczny pt. „Blogerka” przedstawiony przez Teatr Profilaktyczno - Edukacyjny „INSPIRACJA” z Krakowa.

Więcej…

 

W czwartek – 15 listopada 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowane zostały wyjazdy na spektakle teatralne w ramach „Dnia Teatru”.

Więcej…

 

W niedzielę - 11 listopada – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, jaroszowscy uczniowie aktywnie włączyli się w wzbogacenie programu artystycznego na strzegomskim Rynku.

Więcej…

 

Dnia 8 i 9 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Jaroszowie rozbrzmiewały dźwięki pieśni patriotycznych.

Więcej…

 

W czwartek - 8 listopada 2018 r. – jaroszowskie przedszkole po raz pierwszy przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”.

Więcej…

 

Po raz ósmy szkoły podstawowe w całej Polsce przygotowywały zdrowe posiłki w ramach 8 listopada – dnia pod hasłem „Śniadanie Daje Moc.

Więcej…

 

Od września w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie realizowane są pierwsze zadania w ramach europejskiego projektu Erasmus „Youth Entrepreneurial Skills Plus”.

Więcej…

 

Dnia 7 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie oraz uczniowie ze szkół średnich ze Strzegomia i Jawora uczestniczyli w sesji edukacyjnej dla młodzieży w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę ph.: „W obronie Niepodległej” zorganizowanej na terenie Muzeum
Gross-Rosen.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy, 6 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie gościliśmy panią Adriannę Michałowska na prelekcjach dla uczniów nt. szkodliwości dopalaczy.

Więcej…