baner2.jpg

W piątkowe przedpołudnie - 21.12.2018 r. - w kościele parafialnym w Jaroszowie uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego przygotowali przedstawienie jasełkowe.

Więcej…

 

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków i ubierania choinki. To właśnie ten przedświąteczny czas stał się doskonałą okazją do zorganizowania przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Morwa Biała” w Jaroszowie - warsztatów pieczenia świątecznych pierników. Do udziału w zajęciach zaproszeni zostali uczniowie z klasy IIIa z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek.

Więcej…

 

Dnia 6 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy II i III  z ZSP w Jaroszowie uczestniczyli w Mikołajkowych Warsztatach w Kids Tech w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W czwartek – 6 grudnia – Mikołajkowy Orszak dotarł także do grzecznych dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

 

Dzień 6 grudnia jest jednym z najpiękniejszych dni w roku.  Od samego rana ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach dzieci z przedszkola w Jaroszowie czekały na przybycie św. Mikołaja.

Więcej…

 

Dnia 6 grudnia ósmoklasiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią - Edytą Pasternak oraz nauczycielką Małgorzatą Januś, pojechali do kina w Świdnicy, aby świętować Mikołajki.

Więcej…

 

We wtorek  – 4 grudnia 2018 r. –w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie, jak co roku obchodzony był Dzień Górnika zwany popularnie Barbórką.

Więcej…

 

W poniedziałek – 3 grudnia 2018 r. – uczniowie z klasy 8 i 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w pogadance z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS.

Więcej…

 

W „andrzejkowy” piątek - 30 listopada 2018 - w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie było bardzo pomarańczowo, ponieważ dzieci i ich wychowawczynie obchodziły „Dzień Marchewki”.

Więcej…

 

W dniach 29 - 30 listopada 2018  r. 42 uczniów z klas 6a i 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie pod opieką nauczycieli: D. Burzyńskiej, B. Czapli, J. Fedyczkowskiej wzięło udział w wycieczce do CEEiK „Salamandra" w Myśliborzu.

Więcej…

 

W andrzejkowy wieczór – 30 listopada – dla uczniów klasy II i III SP Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany Wieczór Wróżb.

Więcej…

 

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  w Jaroszowie 26 listopada 2018 r. obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Wiele pozytywnych wrażeń i wspomnień przywieźli z Paryża uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, którzy od 19 do 24 listopada 2018 r. wzięli udział w międzynarodowej wymianie w ramach programu Erasmus +.

Więcej…

 

W dniach 20 - 23 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zostały przeprowadzone warsztaty profilaktyczno-edukacyjne nt. „Konwencji Praw Dziecka”.

Więcej…

 

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zajęła I miejsce w II Powiatowym Konkursie ph. „Wiem co jeść i jak być fit” pokonując w pięciu trudnych konkurencjach 9 innych szkół powiatowych.

Więcej…

 

W dniu 21.11.2018 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie dla uczniów ze starszych klas szkoły podstawowej odbył się spektakl teatralno - profilaktyczny pt. „Blogerka” przedstawiony przez Teatr Profilaktyczno - Edukacyjny „INSPIRACJA” z Krakowa.

Więcej…