Trzy prężnie działające placówki oświatowe, kilkadziesiąt ważnych wydarzeń opisanych na szkolnej stronie internetowej, mediach gminnych i powiatowych oraz kronice szkolnej – jest o czym mówić i pisać jeśli chodzi o mijający rok szkolny 2016/2017 w jaroszowskim Zespole Szkolno – Przedszkolnym. W środowe popołudnie - 21 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 – zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące pracę dydaktyczną i wychowawczą  szkoły.

Więcej…

 

W dniu 20 czerwca 2017 r. odbyła się szkolna wycieczka klas drugich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie do Złotego Stoku, gdzie czekało na dzieci wiele atrakcji.

Więcej…

 

W ostatnim tygodniu nauki – 20.06.2017 r. - rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W dniu 20 czerwca 2017 r. grupa uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w wycieczce do Parku Miniatur „Minieuroland” w Kłodzku.

Więcej…

 

We wtorek - 20 czerwca 2017 r. - w przedszkolu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się uroczystość zakończenia roku z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Więcej…

 

W ciągu mijającego roku szkolnego w klasie II b SP odbywał się konkurs na tytuł „SUPER KUMPLA".

Więcej…

 

W drugim semestrze minionego roku szkolnego dzieci z klasy II b SP odwiedzili niezwykli goście, którzy czytali im ich ulubione książki, a także opowiadali o swojej nauce, pracy, zainteresowaniach i życiowych pasjach. Wśród gości byli rodzice: pani Agnieszka Skiera i pan Zbigniew Kołodziej oraz brat jednej z uczennic: Błażej Kołodziej.

Więcej…

 

Przez cały rok szkolny dzieci z klasy II b SP wraz z wychowawczynią Elżbietą Szczepanik prowadziły kącik przyrody, w ramach którego wykonywały wiele zadań.

Więcej…

 

We wtorek - 13 czerwca br. - na stadionie OSiR w Strzegomiu odbył się XIV Mityng Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Ziemi Strzegomskiej. W zawodach wystartowało ponad 150 uczniów, w tym 19 - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W poniedziałek - 12 czerwca 2017 r. – został przeprowadzony Szkolny Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów z klas I – III SP Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W czerwcu w grupie „Muchomorków” swoje szóste urodzinki świętowała Emilka i Julian.

Więcej…

 

Rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy z Rada Sołecką i Strzegomskim Centrum Kultury, w niedzielne popołudnie - 11.06.2017 r. zorganizowali X FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Więcej…

 

W czwartek – 8 czerwca 2017 r. - pracę nad swoimi projektami edukacyjnymi zakończyły dwie grupy uczniów z klasy II gimnazjum.
Prezentacji uczniów w sali gimnastycznej przyglądała się dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, która obserwowała realizację zadań uczniów na terenie szkoły przez cały rok szkolny.

Więcej…

 

W środę - 07.06.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Wałbrzycha do teatru Lalki i Aktora na spektakl pt.,,Koziołek Matołek”.

Więcej…

 

O tym przekonali się uczniowie klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej, którzy 7 czerwca 2017 roku wzięli udział w Szkolnym Konkursie - „ORTOGRAFEK”.

Więcej…

 

We wtorek - 06.06.2017 r. - w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie odbył się IX powiatowo-diecezjalny Festiwal Piosenki Misyjno-Religijnej.

Więcej…