Wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Jaroszowa po raz drugi uczestniczyli wraz z opiekunami p. Sylwią Chrut-Rudnicką i p. Katarzyną Adamską w akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

W ramach tej inicjatywy 9 i 10 marca 2018 r. uczniowie: Emilia Henike, Wioletta Kardynał, Zuzanna Kawiak, Aleksandra Sypko, Kornelia Łabędzka, Martyna Tomiczek, Adam Lasko, Roksana Chodorowska, Julia Kowalczyk, Amelia Gajos, Adrianna Dubielczyk, Alicja Bohonos, Małgorzata Szczepny, Wiktoria Guzera, Katarzyna Kowalczyk, Kinga Redlica, Diana Rogalska, Aleksandra  Krymska, Hanna Peszek i Aurelia Bohonos uczestniczyli w zbiórce żywności w sklepie „Biedronka” w Strzegomiu przy Alei Wojska Polskiego.

Podczas akcji wolontariusze zebrali 456 kg żywności, która została przekazana częściowo na dożywianie dzieci w szkole oraz do parafii w Jaroszowie.

Zebraną żywność odebrali i dostarczyli do szkoły niezawodni rodzice wolontariuszy - p. Roman Michałowski oraz p. Janusz Sypko.