"Jest karnawał, a w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali – zgromadzeni na tej sali”

W czwartek - 28 lutego 2019 r. - w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów z klas I - III.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, którą przyozdobiono różnokolorowe elementy, serpentyny i balony.  Wystrój, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami. W czasie przerwy, dzieci miały czas na słodki poczęstunek, a że był to Tłusty Czwartek nie obyło się bez pączków, które zapewniła Rada Rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć, ale zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.