baner6.jpg

Reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaroszowie pod opieką nauczyciela Krzysztofa Dziurli wzięli udział w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Dyrektora OSiR-u   w Strzegomiu, który odbył się w dniu 20.09.2014 r. (sobota).

Uczniowie z klas IV-VI mieli okazję zmierzyć się z zawodnikami z sześciu  innych szkół z terenu gminy. Po losowaniu okazało się, że piłkarze z Jaroszowa trafili do najmocniejszej grupy. Musieli zmierzyć się z rówieśnikami z dużych miejskich szkół i tak zagrać żeby wyjść z grupy. To się udało, ponieważ pokonali SP nr 4 w Strzegomiu (7:0) i ulegli SP nr 2 w Strzegomiu (6:1). Po ostrej rywalizacji w finale wygrali z SP w Goczałkowie (2:1) zajmując zaszczytne III miejsce otrzymując z rąk Grzegorza Luszawskiego- dyrektora OSiR-u, puchar i dyplom dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Zwycięzcą okazała się w tym dniu drużyna ze Stanowic, która grała konsekwentnie i wyeliminowała chyba najgroźniejszego naszego rywala - SP nr 2 w Strzegomiu, pokonując go skromnie (1:0).

Naszą drużynę reprezentowali: Krzysztof Smyda, Konrad Puchalski, Sebastian Bohonos, Kacper Siembrzuch, Jakub Głód, Paweł Markowski, Bartosz Głód, Cezary Stępień i Szymon Radosz.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, ponieważ już 6 października  br. w Stanowicach zostanie rozegrany kolejny Turniej Piłkarski o Puchar Donalda Tuska.