Wolontariusze z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa (Adam Lasko, Diana Rogalska, Zuzanna Kawiak, Wioletta Kardynał, Zofia Malinowska, Aleksandra Sypko, Maria Michałowska) wraz z koordynatorem Koła Wolontariatu p. Sylwią Chrut-Rudnicką w dniu 30.10.2017 r. odwiedziły Przedszkole nr 7 w Strzegomiu.

Celem odwiedzin było przekazania zebranych zabawek oraz wspólna zabawa z Kubusiem Puchatkiem. W inicjatywę zaangażowana była również nauczycielka - Edyta Pasternak, która pomogła dostarczyć zabawki.

Na wolontariuszy czekała dyrektor - Małgorzata Zaremba wraz z nauczycielami. Na zakończenie pobytu dzieci z przedszkola przekazały podziękowanie dla każdego wolontariusza, były to piękne laurki wykonane przez dzieci. Wolontariusze zapowiedzieli odwiedziny na Dzień Dziecka, obiecali, że przygotują kolejną niespodziankę.