baner8.jpg

W środę - 4 grudnia 2019 r. - przedszkolaki z grupy „Sówek” piekły pierniczki.

Więcej…

 

 

Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Każdy przedszkolak musi wiedzieć jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

Więcej…

 

 

W środę - 30 października 2019 r. - we wszystkich grupach jaroszowskiego przedszkola obchodzony był Dzień Dyni.

Więcej…

 

Z takim hasłem i uśmiechem na twarzy przedszkolaki z Jaroszowa z grupy „Sówek”, „Żabek” i „Wesołych Nutek” obchodziły 15 października 2019 r. Światowy Dzień Uśmiechu.

Więcej…

 

W piątek - 4 października 2019 r. - w nowo wyremontowanym jaroszowskim przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci, które w tym roku dołączyły do grona przedszkolaków.

Więcej…

 

Najstarsza grupa z jaroszowskiego przedszkola - „Wesołe Nutki" - postanowiła powitać jesień organizując „Dzień Spadającego Liścia".

Więcej…

 

Przedszkolaki z grupy „Sówek” uczą się wykorzystywać nowe technologie, takie jak „magiczny dywan”.

Więcej…

 

W słoneczny poniedziałek - 23 września 2019 r. - przedszkolaki jaroszowskiego przedszkola z grupy „Sówek”, powitały jesień - jedną z najpiękniejszych pór roku, bogatą w kolory jakimi nas otacza.

Więcej…

 

Przedszkolaki, najmłodsi programiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pod czujnym okiem pani Barbary Zbrożek układając trasy z puzzli ćwiczą precyzję ruchów, ćwiczą ruchy motoryki małej, przez co rozwijają sprawność palców dłoni.

Więcej…

 

Dnia 16. 09. 2019 r. w grupie “Żabek” obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Więcej…

 

Dwa tygodnie pobytu w przedszkolu już za nami! Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie.

Więcej…