Uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczą we wszystkich organizowanych w gminie przedsięwzięciach sportowych. Od początku roku szkolnego mają już niejeden sukces sportowy.

Więcej…

 

W rozgrywanym - 13.06.2015 r. - VIII Turnieju Piłki Nożnej im. Czesława Żydka drużyna z jaroszowskiej szkoły podstawowej zdobyła I miejsce. Organizatorem tej imprezy sportowej był JKS Unia Jaroszów.

Więcej…

 

Reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Gimnazjum w Jaroszowie pod opieką nauczyciela - Krzysztofa Dziurli wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR-u  w Strzegomiu, który odbył się w dniu 28 maja 2015 r.

Więcej…

 

 

W pogodne przedpołudnie - 18.05.2015 r. - na boisku ORLIK w Jaroszowie rozegrany został III Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który objęty był patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w hali OSiR w Strzegomiu zakończyły się tegoroczne rozgrywki ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Mistrzami zostali gimnazjaliści z Jaroszowa.

Więcej…