Uczennica III klasy gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie zdobyła I miejsce w Konkursie Gminnym ph. „Gmina Strzegom miejscem przyjaznym dla młodzieży” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Strzegomiu z okazji obchodów 25-lecia samorządu terytorialnego w naszej gminie.

Więcej…

 

Szóstoklasiści ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie 19 maja 2015 r. reprezentowali swoją szkołę na III Gminnym Konkursie Języka Polskiego „Aby język giętki…”, który był zorganizowany przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzegomiu w Strzegomskim Centrum Kultury.

Więcej…

 

Uczennica klasy IV SP z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie - NATALIA MACHNIKOWSKA zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  pt. „Ciekawe życie ptaków".

Więcej…

 

Michał Kebłesz – uczeń II klasy gimnazjum z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie wziął udział w I KONKURSIE POWIATOWYM O ZDROWIU ph. „W tej grze masz tylko jedno życie”, który został zorganizowany 05.12.2014r. przez Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach.

Więcej…