Dzień Dziecka uczniowie z klas I - III SP z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie świętowali w kinie w Świdnicy, gdzie obejrzeli hit kinowy dla dzieci pt. „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

Więcej…

 

W czwartkowe popołudnie - 25 maja 2017 r. – uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią - Barbarą Zbrożek przygotowali wyjątkową uroczystość klasową z okazji Dnia Matki.

Więcej…

 

W dniu 26.04.2017  uczniowie z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Gminnym Turnieju Ekologicznym pt. „Ziemia sama nie da rady, segregujmy więc odpady”.

Więcej…

 

Dnia 20 kwietnia 2017 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się XII Gminny Turniej Ortograficzno - Sportowy dla uczniów klas III pod patronatem burmistrza Strzegomia pana Zbigniewa Suchyty.

Więcej…

 

Wielkim sukcesem uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zakończył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Teatrze dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zorganizowany 27 marca 2017 r. przez Strzegomskie Centrum Kultury.

Więcej…