„Spelling Bee” to pierwszy konkurs z języka angielskiego dla uczniów z klas I-III w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Konkursie Ekologicznym w ramach, którego wykonali „ekostworki”.

Więcej…

 

W środę - 20 czerwca 2018 r. - uczniowie z klasy IIIa i klasy IIIb z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa wraz z wychowawczyniami - Anną Madej i Elżbietą Szczepanik odbyli wyjątkową wędrówkę po zakamarkach nieczynnej Kopalni Węgla Kamiennego „Thorez”  w Wałbrzychu, przekształconej obecnie w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia”.

Więcej…

 

Uczniowie klasy I z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 11 kwietnia 2018 r. wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, czyli Pasowaniu na Czytelnika biblioteki szkolnej.

Więcej…

 

Dnia 10 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas trzecich z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w się XIII Gminnym Turniej Wiedzy o Regionie, który odbył się  w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzegomiu.

Więcej…