W dniu 15 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla uczniów z klas I-III  szkoły podstawowej ph. English is fun”.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Jaroszowa po raz drugi uczestniczyli wraz z opiekunami p. Sylwią Chrut-Rudnicką i p. Katarzyną Adamską w akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

Więcej…

 

Dnia 7 marca 2018 r. uczniowie z klasy I A i II A Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie udali się wraz z wychowawczyniami –  Dominiką Pieszko i Barbarą Zbrożek na wycieczkę do HYDROPOLIS - obecnie jednej z najpopularniejszych atrakcji naukowych we Wrocławiu.

Więcej…

 

W dniu 23 lutego 2018 r. uczniowie z klas trzecich Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie, w ramach Programu Edukacji Społecznej „Miasto pokoleń" spotkali się z członkami Koła Sybiraków ze Strzegomia.

Więcej…

 

Po południu - 22 lutego 2018 r. -  w klasie 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie miała miejsce wyjątkowa i wzruszająca uroczystość dedykowana Babciom i Dziadkom.

Więcej…