Ułatwienia dostępu
W piątek, 23 maja 2025, jaroszowskie przedszkole, na chwilę stało się kosmiczne. Dzieci miały okazję poznawać nie tylko Układ Słoneczny, ale mogły odbyć także podróż do gwiazdozbioru FANTAZJA i układu KREATYWNOŚĆ.
Zabawa była przepełniona radosnymi okrzykami, wprost z kosmosu, tańcem w stanie nieważkość i różnymi pracami plastycznymi, rozbudzającymi kreatywność.
To nieformalne święto poświęcone fascynującej tematyce kosmosu – planet, gwiazd, galaktyk, astronautów i odkryć naukowych związanych z przestrzenią kosmiczną, zyskało popularność, szczególnie wśród przedszkolaków.
Dzień promujący wiedzę o wszechświecie to wspaniały czas, by zainteresować dzieci nie tylko nauką, ale żeby pobudzić ich kreatywność, fantazję i zaszczepić ciekawość do szukania wielu odpowiedzi.