Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Jaroszowa przyłączył się do organizacji 31. Finału WOŚP organizowanego przez Sztab Jaroszów, którego szefem był pan Tomasz Trestka.

Finał odbył się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. WOŚP już po raz jedenasty zagrała w Jaroszowie. Wspaniałe występy zapewniły przedszkolaki, uczniowie klas I-III, oraz klas Va i VIa pod opieką swoich wychowawców. Imprezę prowadzili nauczyciele z ZSP: Sylwia Chrut-Rudnicka, Monika Bytnar-Gołembiowska i Tomasz Dziurla.

Mieszkańcy wsi i goście nie zawiedli i licznie przybyli, by podziwiać występy, przedszkolaków i uczniów. Wolontariusze (Łucja Kołodziej, Zuzanna Skiera, Ewa Antosiak, Roksana Kutaj, Julia Świątkowska, Magdalena Kossowicz, Aleksandra Hućko,  Maja Świędrychi Przemysław Januś) łącznie zebrali kwotę  4782,09 zł. Były to pieniądze z kwestowania oraz ze sprzedaży maskotek i książek zapewnionych przez Sztab Jaroszów. Rodzice uczniów zadbali o słodki poczęstunek, w postaci upieczonych ciast.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023