Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W piątkowe przedpołudnie - 03.05.2024 r. - uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w gminnych obchodach związanych z 233. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3. Maja w Strzegomiu.

Uroczystości te rozpoczęły się od Mszy Świętej w intencji Ojczyzny odprawionej w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej z Góry Karmel w Strzegomiu przez biskupa pomocniczego diecezji świdnickiej – ks. bpa Adama Bałabucha. W nabożeństwie uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz kościelnych, reprezentanci Rady Powiatu Świdnickiego, władze Gminy Strzegom, radni Rady Miejskiej w Strzegomiu, przedstawiciele jednostek oświatowych i organizacji działających na terenie gminy Strzegom, poczty sztandarowe z poszczególnych szkół, a także Kompania Honorowa 10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Po Mszy Świętej patriotyczny korowód przeszedł przez rynek strzegomski pod pomnik 1050. rocznicy Chrztu Polski, gdzie władze miasta, przedstawiciele wielu organizacji i stowarzyszeń złożyli okolicznościowe wiązanki i kwiaty.

Jaroszowską szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład pocztu sztandarowego: Julia Bagienko, Emilia Baniewicz, Alex Nowak, Zuzanna Pikuła, Maciej Smoleński i Karolina Wiraszka. Opiekę nad pocztem sztandarowym sprawował Tomasz Dziurla.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023