Dzieci z grupy ,,Biedronek”, ,,Pszczółek” i ,,Muchomorków” w środowy poranek - 12 kwietnia 2017 r. - przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. W tym dniu gościliśmy panią dyrektor Beatę Jankiewicz oraz panią wicedyrektor Violettę Posłuszną-Koziałkowską.

Więcej…

 

Jak wiadomo, już niedługo będą święta wielkanocne i dlatego przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” postanowiły przygotować piękne świąteczne dekoracje, aby  udekorować wielkanocny stół w przedszkolu.

Więcej…

 

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie  wiedzą, jak ważne dla ich zdrowia jest jadanie naturalnych witamin w postaci nowalijek.

Więcej…

 

Po raz czwarty - 02.04.2017 r. - reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w wyjeździe na ogólnopolskie biegi w ramach 32. „Biegu Sokoła” w Bukówcu Górnym.

Więcej…

 

Przyszła wiosna i to jest doskonały czas, aby pierwszoklasiści uczący się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zostali oficjalnie i uroczyście przyjęci w poczet Czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystość odbyła się 30.03.2017 r.

Więcej…

 

Dnia 30 marca 2017 r. uczniowie z klasy 1A z naszej szkoły podstawowej z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków w swojej sali lekcyjnej.  Uczniowie chcieli pokazać swoim młodszym koleżankom i kolegom jak się uczą.

Więcej…

 

Już po raz trzeci - 30 marca 2017 r. – przedstawiciele z klas IV-VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie rywalizowali ze sobą w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Przyrodniczego.

Więcej…

 

W dniu 29.03.2017 r. w strzegomskiej hali OSiR odbył się Turniej Piłki Siatkowej trójek i czwórek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowały dziewczęta z klasy V i dziewczęta i chłopcy z klasy VI.

Więcej…

 

W środę - 29 marca 2017 r. - pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie obejrzeli spektakl pt. „Syn Smoka” w ramach projektu Internetowego Teatru TVP dla Szkół.

Więcej…

 

Nieco zapomnianą formę komunikowania się ludzi postanowili przypomnieć sobie uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Kolejny raz - 28.03.2017 r. - w ramach DNI Z TEATREM, Strzegomskie Centrum Kultury zorganizowało imprezę artystyczną dla dzieci w wieku przedszkolnym., w którym uczestniczyły również przedszkolaki z Jaroszowa.

Więcej…

 

W naszym przedszkolu dnia 27.03.2017 r. swoje 5. urodziny obchodziła Paulinka Smoleńska z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Wielkim sukcesem uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zakończył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Teatrze dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zorganizowany 27 marca 2017 r. przez Strzegomskie Centrum Kultury.

Więcej…

 

Dnia 24 marca 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w ramach programu profilaktycznego szkoły zostały przeprowadzone pogadanki.

Więcej…

 

W dniach 23 i 24 marca 2017 r. zakończyły się w Świdnicy eliminacje powiatowe XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dnia 23 marca 2017 r. uczniów klasy II b odwiedził kolejny rodzic, który z wielką przyjemnością czytał dzieciom książkę i opowiedział o swojej pracy. Gościem tym była pani Katarzyna Kaczmarzyk - mama Filipa Lasaka, która pracuje w jednym ze strzegomskich banków.

Więcej…