W piątek  16 marca 2018 r. jaroszowskie przedszkolaki odwiedziła pani Ewa Plizga – mama jednego z przedszkolaków z zawodu fryzjer - stylista.

Więcej…

 

W dniu 15 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla uczniów z klas I-III  szkoły podstawowej ph. English is fun”.

Więcej…

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie systematycznie współpracuje ze strzegomskim Komisariatem Policji w ramach profilaktyki i prewencji.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Jaroszowa po raz drugi uczestniczyli wraz z opiekunami p. Sylwią Chrut-Rudnicką i p. Katarzyną Adamską w akcji Caritas „Tak, POMAGAM!”.

Więcej…

 

W ramach projektu edukacyjnego „Znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka – do czego doprowadza życie bez ruchu?" realizowanego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie dnia 09.03.2018 r. piętnastu uczniów z klas IV - VII SP zmierzyło się z testem wiedzy sportowej.

Więcej…

 

Dnia 7 marca 2018 r. uczniowie z klasy I A i II A Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie udali się wraz z wychowawczyniami –  Dominiką Pieszko i Barbarą Zbrożek na wycieczkę do HYDROPOLIS - obecnie jednej z najpopularniejszych atrakcji naukowych we Wrocławiu.

Więcej…

 

Marzec, to miesiąc, w którym każdego roku do ZSP w Jaroszowie zaglądają przyszłe przedszkolaki.

Więcej…

 

W dniu 1.03.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Black” przygotowany przez aktorów z Teatru Profilaktyczno-Edukacyjnego „MORALITET” z Krakowa.

Więcej…

 

W poniedziałek - 26.02.2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Szkolny Konkurs Języka Angielskiego ph. „Face to Face with English”.

Więcej…

 

W dniu 23 lutego 2018 r. uczniowie z klas trzecich Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie, w ramach Programu Edukacji Społecznej „Miasto pokoleń" spotkali się z członkami Koła Sybiraków ze Strzegomia.

Więcej…

 

Po południu - 22 lutego 2018 r. -  w klasie 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie miała miejsce wyjątkowa i wzruszająca uroczystość dedykowana Babciom i Dziadkom.

Więcej…

 

„A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają”.

Mikołaj Rej

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone 21 lutego. Uczniowie klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w przygotowanych przez wychowawcę potyczkach i zabawach związanych z niezwykłością polskiego języka.

Więcej…

 

Świetlica szkolna, wśród swojego głównego zadania jakim jest opieka, ma również zadania wychowawcze i dydaktyczne. To tutaj dzieci uczą się, odrabiają zadania przy wsparciu nauczycieli i kolegów, współpracują, biorąc udział w różnych przedsięwzięciach zaproponowanych im, aby czas upływał w twórczej i miłej atmosferze.

Więcej…

 

W Dniu Bezpiecznego Internetu uczniowie klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek postanowili zgłębić swoja wiedzę nt. „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu”.

Więcej…

 

Książko, najwierniejszy towarzyszu w podróży życia,
milczący w nieszczęściu,  gadatliwy w radości, mówiący tylko wtedy, gdy się słuchać pragnie
- jesteś jednym z najcenniejszych darów,
jakie nam zesłali bogowie na nasz smutny padół
."

Jarosław Iwaszkiewicz

Tegoroczne eliminacje gminne XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” zostały przygotowane przez nauczycielki Monikę Bytnar – Gołembiowską i Bronisławę Czaplę z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – 15.02.2018 r. - wyjątkowo w Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy IIIa z ZSP w Jaroszowie, postanowili podziękować za  miłość i opiekę swoim Babciom i Dziadkom na spotkaniu klasowym zorganizowanym w dniu 15 lutego 2018 roku.

Więcej…