Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele i Rodzice z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, w tegorocznej XXIII edycji ogólnopolskiej akcji ph. „Góra Grosza” uzbierali 8050 monet na łączną kwotę 182 zł i 10 gr.

Inicjatywa zbiórki została, tradycyjnie już, podjęta przez Samorząd Uczniowski, który zachęcał wszystkich do wypełniania monetami wielkiego słoja, znajdującego się przez całe pierwsze półrocze w ogólnodostępnym miejscu w szkole.

W tym roku, liczeniem monet zajęli się piątoklasiści, którzy także odpowiednio zapakowali przesyłki.

Wrzucając monety na „Górę Grosza”, przekazuje się w ten sposób środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

„Towarzystwo Nasz Dom” od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzone są również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023