Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Tuż przed długim weekendem majowym – 28 kwietnia 2023 r.- w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów na Czytelników.

Ta tradycyjna uroczystość szkolna została przygotowana najpierw dla uczniów z klasy 1a, a 12 maja br. swoje pasowanie będą mieli uczniowie z klasy 1b. Jak zwykle program artystyczny przygotowali niezawodni piątoklasiści z aktywu bibliotecznego – Bartosz Burdziński, Aleksandra Hućko, Magdalena Kossowicz i Zuzanna Gesing – Miśkiewicz.

W uroczystości wzięła udział pani dyrektor, która dokonała uroczystego Pasowania swoich uczniów oraz Goście reprezentujący Rodziców.

Pierwszoklasiści otrzymali zeszyty biblioteczne i zakładki do książek wykonane przez starszych uczniów na zajęciach plastycznych prowadzonych przez panią Dorotę Burzyńską. Listę prezentów uzupełniły także wyjątkowo ozdobione torby, w których uczniowie otrzymają podręczniki do klasy drugiej oraz pamiątkowe listy dla Rodziców.

Dzieci przygotowały wraz ze swoją wychowawczynią Klaudią Rychel - pamiątkowe laurki dla pani dyrektor i pani bibliotekarki Moniki Bytnar – Gołembiowskiej.

Pierwszoklasistom bardzo podobało się to, co zostało dla nich przygotowane. Chętnie brali udział w konkursie literackim oraz wysłuchali popisów recytatorskich uczniów z aktywu bibliotecznego, a na koniec wypożyczali książki z księgozbioru bibliotecznego.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023