Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie od lat w ciekawy sposób angażują się w obchody Dnia Chłopaka.

To jedno z zadań zaproponowanych przez Samorząd Uczniowski, w które włączają się głównie uczniowie z klas 4-8, bo to oni zdobywają punkty w tzw. „Rankingu Klas” i walczą o tytuł „Super Klasa”.

Klasy ozdobiły gazetki tematyczne, a dziewczęta przygotowały drobne upominki dla swoich kolegów i poczęstunek. Przebieranie się dziewcząt z okazji Dnia Chłopaka to od wielu lat tradycja szkoły. Zadanie nosi tytuł pt. „Elegancja ponad wszystko”. Dziewczęta w ten sposób bawią się modą. Zawsze miło jest jak dołączają do nich Panowie w eleganckich koszulach i garniturach. Od razu atmosfera robi się wyjątkowa!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023