Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

 

W dniu 13.10.2023 społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. W tym dniu nie mogło zabraknąć gorących życzeń, które uczniowie z różnych klas skierowali do nauczycieli i pracowników szkoły.

Główną część wspólnego świętowania wypełnił turniej wiedzy i  sprawności, podczas którego rywalizowały ze sobą dwie trzyosobowe drużyny nauczycieli. Przygotowane przez Samorząd Uczniowski konkurencje okazały się świetną zabawą zarówno dla nauczycieli wchodzących w skład drużyn, jak i całej publiczności, tej starszej i młodszej. W trakcie zadań turniejowych drużyny rywalizowały ze sobą układając wysokie wieże z papierowych kubków, nawlekając na czas korale z makaronu rurki, odpowiadając na pytania z różnych dziedzin czy zgadując „Jaka to melodia”. Wśród konkurencji znalazły się też takie, w trakcie których nauczyciele zaprosili do pomocy swoich uczniów. W „Konkurencji Międzypokoleniowej” pomoc dzieci okazała się niezbędna, gdyż zadanie dotyczyło rozpoznawania melodii z bajek.

Na zakończenie apelu uczniowie zaprezentowali zebranym wiersz  Aleksandra Fredro pt. „Paweł i Gaweł" przedstawiony  w postaci zabawnej scenki.

Czas spędzony na wspólnym świętowaniu okazał się bardzo wesoły, przyjemny i uczący, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów.

Dyrektor Beata Jankiewicz złożyła serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023