Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Uczniowie z klasy 7a i 8a z ZSP w Jaroszowie uczestniczyli dnia 13 grudnia 2023 r. w prelekcji i warsztatach edukacyjnych nt. „Bezpieczeństwa dzieci w sieci”.

Spotkanie poprowadzili przedstawiciele Dolnośląskiej Fundacji Wspierania Młodzieży. W czasie spotkania uczniowie po raz kolejny uporządkowali swoją wiedzę na temat zagrożeń występujących w sieci. Uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Prowadzący poprowadzili warsztaty w sposób bliski uczniom, tak by bezpośrednio przekazywane informacje trafiły do nich samych, a co za tym idzie wywołały w nich refleksje i stały się ważnym aspektem do zastanowienia się w trakcie korzystania z Internetu.

Kolejna lekcja profilaktyki  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie ma zwrócić szczególną uwagę uczniom na zagrożenia w dzisiejszych czasach tak często występujące. Ma  też  skłonić uczniów  do myślenia w trakcie codziennych działań w sieci.

Bardzo dziękujemy prowadzącym za edukację w tym zakresie i za wyczerpujące informacje ostrzegające naszych uczniów przed niebezpiecznymi działaniami, na które są lub się narażają.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023