Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W piątek – 5 stycznia 2023 r. – w Strzegomskim Centrum Kultury został zorganizowany II Festiwal Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim, w którym wzięły udział 3 uczennice z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Organizatorem festiwalu była PSP z Rogoźnicy. W festiwalu wzięli udział uczniowie ze szkół znajdujących się w mieście i gminie Strzegom. Do konkursu zostały zgłoszone 3 uczennice: Martyna Szymańska z klasy 3A oraz szóstoklasistki: Aleksandra Hućko i Zuzanna Gesing-Miśkiewicz.

Czas na przygotowanie był bardzo krótki, ale dzięki odpowiedniej motywacji uczennic i próbom prowadzonym pod opieką nauczycielki Joanny Pietras oraz wsparciu Rodziców, występ dziewczyn okazał się dużym sukcesem. Wszyscy uczestnicy, jak i widownia mogła jeszcze przez chwilkę zatrzymać się w świątecznym klimacie. W festiwalu wystąpiło 16 uczestników podzielonych na dwie kategorie: uczniowie z klas I-III oraz uczniowie z klas  IV-VIII.          

W kategorii I – bezkonkurencyjna Martyna Szymańska zajęła I miejsce z piosenką „Merry Christmas Everyone”. W kategorii II - Zuzanna Gesing-Miśkiewicz zajęła I miejsce śpiewając rewelacyjnie piosenkę pt. „Jingle Bell Rock”, natomiast Aleksandra Hućko zajęła III miejsce prezentując liryczną piosenkę „Mary, did you know”.

Gratulacje dla naszych uzdolnionych Dziewczyn!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023