Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Tradycyjnie - bo już 12. raz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie przyłączył się do organizacji 32. Finału WOŚP zorganizowanego przez Sztab Jaroszów, którego szefem był pan Tomasz Trestka.

Finał odbył się pod hasłem: „Płuca po pandemii”. W bardzo bogatym programie atrakcji przygotowanym przez Organizatorów był także czas na wspaniałe występy przedszkolaków i uczniów z klas I-VIII. Rozpoczęto Jasełkami, a później zaprezentowały się szóstoklasistki: Aleksandra Hućko, Zuzanna Gesing-Miśkiewicz, Magdalena Kossowicz i Yeva Prysiaznha oraz trzecioklasistka Martyna Szymańska w pokazie akrobatycznym. Licytacje prowadzili nauczyciele z ZSP: Sylwia Chrut-Rudnicka i Tomasz Dziurla, a także Monika Bytnar-Gołembiowska i Katarzyna Adamska, które koordynowały występy uczniów.  

Mieszkańcy wsi i Goście nie zawiedli i licznie przybyli, by podziwiać występy przedszkolaków i uczniów oraz korzystać z atrakcji przygotowanych przez Organizatorów.

Łącznie w Jaroszowie udało się zebrać 32.497,87 zł (puszki Wolontariuszy, licytacje, strefa gastronomiczna - w tym podarowane ciasta od Rodziców uczniów i inne atrakcje zorganizowane przez SZTAB JAROSZÓW).

Wolontariuszami byli następujący uczniowie: Bartosz Dygudaj, Zuzanna Gesing-Miśkiewicz, Magdalena Kossowicz, Aleksandra Hućko, Yeva Prysiaznha, Anna Kowalczyk, Wiktoria Świrska, Julia Bagienko, Karolina Giemza, którzy zbierali od godzin porannych pieniądze do puszek, za co im BARDZO DZIĘKUJEMY.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023