Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, w Tłusty Czwartek 08.02.2024 r. zorganizowano Zabawę Karnawałową.

Popołudniowa dyskoteka prowadzona przez DJ-ów – Antka Kowalczyka i Olka Łabędzkiego – była okazją do zabawy i odskocznią od codziennych obowiązków szkolnych. Jak zwykle dużym powodzeniem cieszył się „Słodki bufet” prowadzony przez opiekuna SU - Dorotę Burzyńska, do którego pyszności podarowali uczniowie: Alex Burzyński (kl. 6a), Zuzanna Gesing-Miśkiewicz (kl. 6a) i Anastazja Ryszawy (kl. 4a). Były także pączki od Rady Rodziców..

Dwie godziny doskonałej zabawy, kolorowe przebrania niektórych uczniów i bardzo radosne nastroje towarzyszyły młodzieży z klas 4-8. Ta pozytywna energia udzieliła się także Wychowawczyniom oraz Dyrekcji, które podziwiały kreatywność taneczną wspaniale bawiących się uczniów.

Dzięki sprzedaży słodkości i napojów na konto Rady Rodziców przekazano 150 zł.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023