Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

22 kwietnia obchodzony jest na całym świecie jako Dzień Ziemi. Uczniowie 2A z ZSP w Jaroszowie spotkali się w wirtualnej przestrzeni, aby wspólnie bawić się i uczyć o tym, jak dbać o nasz dom – Ziemię.

Spotkaliśmy się, ponieważ to szczególny dzień poświęcony naszemu domowi - Ziemi. W tym dniu ludzie na całym świecie podejmują różnorodne działania, aby pokazać, że pamiętają o naszej planecie i o nią dbają. To też czas, aby ponownie uświadomić sobie, że nie mieszkamy na Ziemi sami. Mimo szczególnych okoliczności, chcieliśmy być razem. Jest to czas kiedy ludzie jednoczą siły, aby uświadomić wszystkim, że musimy być przyjaciółmi przyrody i dbać o nasze najbliższe środowisko.

Bardzo ważne jest budzenie wśród dzieci poczucia współodpowiedzialności za stan środowiska oraz wychowanie w duchu miłości i szacunku do przyrody – był  to główny cel  obchodu Dnia Ziemi w klasie 2A.