Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Przedszkolaki z Jaroszowa, jak co roku 6 października, obchodziły wyjątkowe święto - Dzień Uśmiechu.

Jest to wydarzenie, podczas którego wszyscy okazują sobie moc życzliwości, radości i szczęścia. Z tej okazji „Sówki”, „Pszczółki” i „Żabki” wybrały się, ze specjalnie przygotowanym transparentem, na spacer po Jaroszowie. Przedszkolaki głośno śpiewając zachęcały innych do uśmiechów. Dla wszystkich napotkanych przechodniów dzieci miały przygotowany mały upominek w postaci obrazka z uśmiechem. Tego dnia nie zabrakło wśród dzieci dobrych humorów i cudownej atmosfery.

Zachęcamy wszystkich do codziennego uśmiechu i życzliwości względem innych. Warto brać przykład z dzieci, ponieważ:

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”  Janusz Korczak

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023