Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 22 marca 2024 r. w jaroszowskim przedszkolu dzieci z grupy „Sówek”, „Pszczółek” i „Żabek” olśniły widownię swoją odwagą oraz dużym przygotowaniem podczas recytacji wierszy na konkursie recytatorskim „Wiosna w poezji dziecięcej”. Dla wielu z nich był to pierwszy krok w stronę odkrycia swojej pasji do literatury i teatru.

Konkurs „Wiosna w poezji dziecięcej” to doskonała okazja, by podzielić się swoją interpretacją wierszy pełnych wiosennego uroku. W ramach konkursu dzieci mogły wykazać się kreatywnością, rozwijaniem pewności siebie i umiejętnościami publicznego wystąpienia.

Wiosna, to magiczna pora roku, która budzi przyrodę ze snu zimowego i inspiruje poetów w każdym wieku. Dziecięca poezja pełna jest barwnych opisów, śpiewających ptaków i zabawnych przygód na łące.

Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i nagrody.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023