Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Dzień Ziemi w jaroszowskim przedszkolu to doskonały pretekst do zabawy oraz okazja do uczenia dzieci, jak troszczyć się o naszą planetę.

Tego dnia dzieci z ciekawością uczyły się segregacji śmieci, jak dzielić odpady na różne kategorie, tj.: plastik, szkło czy papier. Podczas zajęć przedszkolaki również dowiedziały się, co służy naszej planecie, a co jej szkodzi. Sówki, Pszczółki i Żabki z zaangażowaniem wykonały plakat z okazji Dnia Ziemi oraz wzięły udział w „kodowaniu”, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Dzień Ziemi w przedszkolu to nie tylko okazja do świętowani, ale przede wszystkim czas uczenia się i inspiracji, który może posłużyć jako fundament dla przyszłych działań na rzecz ochrony naszej planety.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023