Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W dniu 30.04.2024 r. odbył się występ patriotyczny jaroszowskich przedszkolaków w „Klubie Senior +”  w Jaroszowie.

To wydarzenie nie tylko poruszyło serca wszystkich zebranych, ale również zintegrowało pokolenia. Dzieci z grupy Żabek zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, kładąc nacisk na wartości narodowe. Dzieci ubrane w stroje biało-czerwone z dumą odśpiewały patriotyczne pieśni, recytowały wiersze oraz pochwaliły się swoją bogatą wiedzą o Polsce. Po zakończeniu występu, seniorzy podziękowali dzieciom za ich wzruszający występ i obdarowali przedszkolaki własnoręcznie wykonanymi kotylionami w barwach narodowych oraz słodkimi upominkami. Seniorzy zaprosili również wszystkich na poczęstunek, podczas którego wszyscy miło spędzili czas na wspólnych rozmowach.

„Klub Seniora” w Jaroszowie okazał się idealnym miejscem do takiej inicjatywy, łącząc starsze pokolenia z najmłodszymi mieszkańcami. To nie tylko wyjątkowa okazja dla dzieci na zaprezentowanie swoich talentów, ale także szansa na wzmocnienie więzi społecznych i promowanie szacunku dla tradycji.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023