W ramach „Dnia Krajobrazu” obchodzonego 20 października,  uczniowie z kl. 7 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, pod opieką nauczycielki biologii - Doroty Mielcarek, udali się na wędrówkę szlakiem przydrożnych kapliczek i pięknych pałaców.

Więcej…

 

W piątek 19 października 2018 r. na obiektach OSiR Strzegom odbył się Turniej Piłki Nożnej klas VII, VIII i III gimnazjum.

Więcej…

 

W dniu 19 października 2018 r. gimnazjaliści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Emilia Henike i Mateusz Brokos - uczestniczyli w XI Edycji Powiatowego Konkursu Turystycznego „Polskie Góry Dziedzictwem  Kulturowym”.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I, II, III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa  przystąpili do programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować", który prowadzony jest przez Fundację WOŚP od 6 lat.

Więcej…

 

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych”(Konfuncjusz)

W piątek – 12 października 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie już od rana panowała wyjątkowa atmosfera. Odświętnie ubrani uczniowie, eleganccy nauczyciele, kwiaty, życzenia i program artystyczny przygotowany przez uczniów, specjalnie dla nauczycieli z okazji ich święta.

Więcej…

 

Dnia 11 października 2018 r. uczniowie z klas I – III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w wycieczce - spacerze kraobrazowym do Morawy w związku z obchodami Dnia  Krajobrazu.

Więcej…

 

Korzystając z pięknej jesiennej aury uczniowie klas czwartych i piątych ZSP w Jaroszowie już trzykrotnie spotkali się, aby rywalizować w grach i zabawach sportowych, gdzie stawką jest puchar Dyrektor Szkoły – Beaty Jankiewicz wręczany w czerwcu.

Więcej…

 

O tym, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie owoców i warzyw, wiedzą dzieci z przedszkolnej grupy „Sówek” z Jaroszowa, które przez drugi tydzień października zdobywały wiedzę na temat ich prozdrowotnych właściwości.

Więcej…

 

Nowa pomoc dydaktyczna w naszej szkole – zestaw puzzli do Ozobotów. W związku z tym postanowiliśmy na zajęciach Akademii Przedszkolaka  programować Ozoboty z puzzlami.

Więcej…

 

 

Uczennice III klasy gimnazjum 1Z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie 10 października 2018 r. zostały laureatkami Gminnego Konkursu Fotograficznego „Moja mała ojczyzna w obiektywie aparatu”.

Więcej…

 

Wreszcie zawitała piękna, polska jesień. Przedszkolaki z jaroszowskiej grupy „Sówek” wybrała się na spacer, w celu odnalezienia pierwszych oznak jesieni.

Więcej…

 

W poniedziałkowe przedpołudnie – 8 października 2018 r. – ośmiu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło po raz pierwszy udział w gminnych zawodach „Aqua Liga” rozgrywanych w strzegomskim „Delfinku”.

Więcej…

 

Organizatorzy: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie, Państwowa Inspekcja Sanitarna Oddział w Świdnicy, AKS Strzegom, OSiR Strzegom oraz Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka” kolejny już raz przygotowali dla uczestników wspaniałe święto sportu.

Więcej…

 

W poniedziałek 1 października 2018 r. wszyscy chłopcy z przedszkolnej grupy "Pszczółki" obchodzili swoje święto.

Więcej…

 

Wycieczka do wrocławskiego ZOO, zorganizowana 28.09.2018 r., była kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły przedszkolaki z grupy „Muchomorków” i „Pszczółek” z Jaroszowa.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym  uczniowie klasy IV zaopatrzeni w losy z tabliczką mnożenia tworzyli Patrole Egzaminacyjne i przepytywali starszych jak i młodszych kolegów. Nie zabrakło też losów dla niektórych nauczycieli. Każdy, kto poprawnie rozwiązał wszystkie przykłady otrzymał Certyfikat Tabliczki Mnożenia.

Więcej…